Perku jau antrą kartą.Abu kartus viskas vyko sklandžiai, prekės buvo kokybiškos, atitiko aprašymus.
Remigijus
Viskas puikiai, jokių priekaištų neturiu
Aurimas Nar.
Aciū už puikų aptarnavimą ! Virtuvės komplektu esame labai patenkinti :)
Marijonas
Viskas gerai. Rekomenduoju
Augustė
Visi atsiliepimai