Viskas puikiai, jokių priekaištų neturiu
Aurimas Nar.
Viskas super, nuo užsakymo patvirtinimo iki pristatymo, platus baldų asortimentas. Rekomenduoju !
Vytautas
Likau maloniai sužavėta bendravimu, paslaugumu ir kokybe įsigytų baldų. Dėkui ir sėkmės!
Kornelija
Perku jau antrą kartą.Abu kartus viskas vyko sklandžiai, prekės buvo kokybiškos, atitiko aprašymus.
Remigijus
Visi atsiliepimai