Viskas gerai. Rekomenduoju
Augustė
Perku jau antrą kartą.Abu kartus viskas vyko sklandžiai, prekės buvo kokybiškos, atitiko aprašymus.
Remigijus
Aciū už puikų aptarnavimą ! Virtuvės komplektu esame labai patenkinti :)
Marijonas
Labai didelis baldų pasirinkimas. Geros kainos ir malonus aptarnavimas. Nuoširdi rekomendacija.
Ingrida
Visi atsiliepimai