-
Atsiliepimai
Perku jau antrą kartą.Abu kartus viskas vyko sklandžiai, prekės buvo kokybiškos, atitiko aprašymus.RemigijusViskas puikiai, jokių priekaištų neturiuAurimas Nar.Patogu, greita, patikima. Nekilo jokiu nesklandumu nuo pradžios iki galo. RekomenduojuJonėViskas puikiai, baldai patiko ir pristatė anksčiau nei buvo nurodytas terminas.LaimaVisi atsiliepimai -
Pagalba
Spintelės
- Prekių nėra.

